PTF65475K00BZEK
MFR.Part #
PTF65475K00BZEK
JLCPCB Part #
C3394709
Description
-55℃~+150℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS