PTF6545K000BXBF
MFR.Part #
PTF6545K000BXBF
JLCPCB Part #
C1452804
Description
-55℃~+150℃ 250mW 45kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors