PTF653K9000BXEK
MFR.Part #
PTF653K9000BXEK
JLCPCB Part #
C1444070
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS