PTF653K9000AYBF
MFR.Part #
PTF653K9000AYBF
JLCPCB Part #
C3365176
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors