PTF653K3000BYEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF653K3000BYEK
JLCPCB Part #
C3410495
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS