PTF65350R00BYEK
MFR.Part #
PTF65350R00BYEK
JLCPCB Part #
C3512486
Description
-55℃~+150℃ 250mW 350Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS