PTF6531K100BYBF
MFR.Part #
PTF6531K100BYBF
JLCPCB Part #
C1443193
Description
-55℃~+150℃ 250mW 31.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors