PTF6530K100BYBF
MFR.Part #
PTF6530K100BYBF
JLCPCB Part #
C1442797
Description
-55℃~+150℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors