PTF652K8000AYEK
MFR.Part #
PTF652K8000AYEK
JLCPCB Part #
C1442599
Description
-55℃~+150℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS