PTF652K0500FYEK
MFR.Part #
PTF652K0500FYEK
JLCPCB Part #
C1442527
Description
-55℃~+150℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS