PTF6529K800BYEK
MFR.Part #
PTF6529K800BYEK
JLCPCB Part #
C1442659
Description
-55℃~+150℃ 250mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS