PTF6527K700FYBF
MFR.Part #
PTF6527K700FYBF
JLCPCB Part #
C1443223
Description
-55℃~+150℃ 250mW 27.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors