PTF65274R00BYBF
MFR.Part #
PTF65274R00BYBF
JLCPCB Part #
C1443273
Description
-55℃~+150℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors