PTF65250R00CYEK
MFR.Part #
PTF65250R00CYEK
JLCPCB Part #
C1442594
Description
-55℃~+150℃ 250mW 250Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS