PTF65250R00AZBF
MFR.Part #
PTF65250R00AZBF
JLCPCB Part #
C1443434
Description
-55℃~+150℃ 250mW 250Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors