PTF6524K000BXEK
MFR.Part #
PTF6524K000BXEK
JLCPCB Part #
C1442596
Description
-55℃~+150℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS