PTF65240R00BXBF
MFR.Part #
PTF65240R00BXBF
JLCPCB Part #
C1443435
Description
-55℃~+150℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors