PTF65221R00BXBF
MFR.Part #
PTF65221R00BXBF
JLCPCB Part #
C1443200
Description
-55℃~+150℃ 221Ω 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors