PTF65221K00BXBF
MFR.Part #
PTF65221K00BXBF
JLCPCB Part #
C1443235
Description
-55℃~+150℃ 221kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors