PTF6520K300BZEK
MFR.Part #
PTF6520K300BZEK
JLCPCB Part #
C1442774
Description
-55℃~+150℃ 20.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS