PTF651K1400AYBF
MFR.Part #
PTF651K1400AYBF
JLCPCB Part #
C1444542
Description
-55℃~+150℃ 1.14kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors