PTF651K1300BYBF
MFR.Part #
PTF651K1300BYBF
JLCPCB Part #
C1444563
Description
-55℃~+150℃ 1.13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors