PTF6518K000BZEK
MFR.Part #
PTF6518K000BZEK
JLCPCB Part #
C1443139
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS