PTF65182K00AZEK
MFR.Part #
PTF65182K00AZEK
JLCPCB Part #
C1443167
Description
-55℃~+150℃ 182kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS