PTF65182K00AZBF
MFR.Part #
PTF65182K00AZBF
JLCPCB Part #
C1444738
Description
-55℃~+150℃ 182kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors