PTF65180R00BXBF
MFR.Part #
PTF65180R00BXBF
JLCPCB Part #
C3499850
Description
-55℃~+150℃ 180Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ Plugin,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors