PTF65169K80BXBF
MFR.Part #
PTF65169K80BXBF
JLCPCB Part #
C1444318
Description
-55℃~+150℃ 169.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors