PTF6515R000BYEK
MFR.Part #
PTF6515R000BYEK
JLCPCB Part #
C3449251
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS