PTF65125R00BXEK
MFR.Part #
PTF65125R00BXEK
JLCPCB Part #
C1443031
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS