PTF6511K600AZBF
MFR.Part #
PTF6511K600AZBF
JLCPCB Part #
C1445146
Description
-55℃~+150℃ 11.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors