PTF6511K300FYEK
MFR.Part #
PTF6511K300FYEK
JLCPCB Part #
C1443056
Description
-55℃~+150℃ 11.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS