PTF65119R00FYEK
MFR.Part #
PTF65119R00FYEK
JLCPCB Part #
C1442573
Description
-55℃~+150℃ 119Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS