PTF6510K400BZEK
MFR.Part #
PTF6510K400BZEK
JLCPCB Part #
C1442677
Description
-55℃~+150℃ 10.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS