PTF6510K000FZEB
MFR.Part #
PTF6510K000FZEB
JLCPCB Part #
C1800398
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS