PTF56350R00BZEK
MFR.Part #
PTF56350R00BZEK
JLCPCB Part #
C3411824
Description
-55℃~+150℃ 125mW 350Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS