PTF5610K000BXEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF5610K000BXEB
JLCPCB Part #
C3543656
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS