PLTT0805Z4072AGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z4072AGT5
JLCPCB Part #
C4339755
Description
-55℃~+215℃ 250mW 40.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS