PLTT0805Z2710QGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z2710QGT5
JLCPCB Part #
C4073333
Description
-55℃~+215℃ 250mW 271Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS