PLT0603Z3922LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z3922LBTS
JLCPCB Part #
C4227490
Description
-55℃~+125℃ 150mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount