PLT0603Z1322LBTS
MFR.Part #
PLT0603Z1322LBTS
JLCPCB Part #
C4269270
Description
-55℃~+125℃ 13.2kΩ 150mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount