PEP0805Y1503BNTA
MFR.Part #
PEP0805Y1503BNTA
JLCPCB Part #
C4213232
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS