PEP0805Y1001BNTA
MFR.Part #
PEP0805Y1001BNTA
JLCPCB Part #
C4319855
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS