PAC100001101FA1000
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PAC100001101FA1000
JLCPCB Part #
C1365000
Package
Plugin,D4.3xL11mm
Description
-55℃~+275℃ 1.1kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.3xL11mm Through Hole Resistors ROHS