P4SMA300A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P4SMA300A-M3/61
JLCPCB Part #
C7323906
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 256V 300W@10/1000us 315V 414V 730mA@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS