P4KE550A-E3/54
MFR.Part #
P4KE550A-E3/54
JLCPCB Part #
C1979792
Description
-55℃~+150℃ 1uA 300W@10/1000us 400mA 495V 550V 7.5pF 760V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS