P4KE400A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P4KE400A-E3/54
JLCPCB Part #
C1979880
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 342V 380V 400W@10/1000us 548V 730mA TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS