P13QEJ222MAB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P13QEJ222MAB12
Description
1 1.5W 2.2kΩ ±150ppm/℃ ±20% - Potentiometers, Variable Resistors ROHS