P1206Y1001BBTA
MFR.Part #
P1206Y1001BBTA
JLCPCB Part #
C4086583
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount