P1206H1240BBTA
MFR.Part #
P1206H1240BBTA
JLCPCB Part #
C4208853
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount