P1206H1005BNT
MFR.Part #
P1206H1005BNT
JLCPCB Part #
C4219952
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS